ציוד למספרה יד 2

האם כדאי לרכוש ציוד למספרה יד 2? מה צריך לבחון לפני שהולכים לחפש ציוד יד 2? אין ספק שמחיר ציוד יד 2 קורץ לעיתים בגלל המחיר שלו. יש "מציאות" בריהוט יד שניה, אבל יש כמה סוגיות שכדאי לבחון אותם לפני שממהרים לרכוש ציוד משומש. • ציוד יד 2 הוא ללא אחריות – אתה רוכש ציוד […]

האם כדאי לרכוש ציוד למספרה יד 2? מה צריך לבחון לפני שהולכים לחפש ציוד יד 2?

אין ספק שמחיר ציוד יד 2 קורץ לעיתים בגלל המחיר שלו. יש "מציאות" בריהוט יד שניה, אבל יש כמה סוגיות שכדאי לבחון אותם לפני שממהרים לרכוש ציוד משומש.

• ציוד יד 2 הוא ללא אחריות – אתה רוכש ציוד ואף פעם אין לך מושג מתי יתקלקל ותצטרך לרכוש ציוד חדש במקום. מנסיון שלנו, ניתקלו באנשים שרכשו כיור חפיפה יד 2 או כסא למספרה יד 2 וכעבור שבוע באו ורכשו חדש כי הבינו שלתקן את הישן יעלה כמעט כמו לרכוש חדש עם אחריות היבואן.

• ציוד יד 2 נרכש לרוב ללא חשבונית ועל כן אינו נרשם בהוצאות העסק ולא ניתן להתקזז עליו בהוצאות השנתיות. ציוד שנרכש עם חשבונית – יש עליו פחת מוכר לצורכי מס והוא מתקזז מסך כל הרווחים השנתיים של העסק. 

• לציוד יד 2 לא בהכרח יש חלקי חילוף כדי לתקן אותו במקרה ומתקלקל ועל כן ברוב המקרים יש לרכוש חדש במקרה שיש תקלה. 

• לכסאות למספרה וכיורי חפיפה יש בלאי של הריפוד, ברזים, בוכנות עם השנים מישיבה, מחומרים כימיים שנוגעים בריפוד ושימוש יומיומי ולכן הנראות של כסא משומש בעייתי לא פחות.

• מחירי ריהוט למספרה מהיבואנים כל כך זול שלא כדאי לקחת סיכון ולרכוש משומש שיכול להתקלקל כל רגע. 

כסאות למספרה שנרכשים אצל היבואן מותאמים למעצב השיער מבחינת גובה בוכנה – שיוכל לעלות ולרדת בהתאם לגובה הספר, צורת הבסיס – עגול, מרובע, מחומש – בהתאם לבחירת הלקוח. ציוד משומש נרכש כמו שניראה מבלי אפשרויות מיוחדות של התאמה ללקוח.  

לסיכום: לפני שהולכים לרכוש ציוד יד 2 – תעשו סקר שוק גם ביד 2 וגם אצל יבואנים, תבינו היטב את היתרונות מרכישת כל אחד מהם ועשו את השיקולים הנכונים.
קחו בחשבון שריהוט למספרה לא נרכש לחודש אחד או לשנה. בריהוט משתמשים לפחות 5-6 שנים כך ששווה להשקיע טיפה יותר ולהנות לאורך זמן.
בהצלחה!!!

ציוד למספרה יד 2
ציוד למספרה יד 2

חפש